• Detail firmy

KWM PLUS s.r.o.

Základní popis

Stavební firma provádí kompletní stavební, zednické, tesařské a klempířské práce, obkladačské práce, zateplování objektů – program Zelená úsporám, demoliční práce, sanační omítky, odvětrávání podlahy a sanace vlhkého zdiva.

Adresa

Deblín 350
664 75 Deblín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27745112

Výrobky, činnosti

Stavební firma provádí kompletní stavební

zednické, tesařské a klempířské práce, obkladačské práce, zateplování objektů – program Zelená úsporám, demoliční práce, sanační omítky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 430 098
Mobil: +420 604 583 116
WWW: www.kwm.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Weigl - Jednatel

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.