• Detail firmy

KVT - Koenig s.r.o.

Základní popis

Dodávky spojovací techniky a lisovacích, nýtovacích či navařovacích prvků. Nabídka průmyslových uzávěrů, závitových vložek a prvků pro hydrauliku.

Adresa

Vinohrady 794/45
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26973090
DIČ:  CZ26973090
Rok založení:  2005

Výrobky, činnosti

Spojovací technika

- zn. Koening

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 125 200
Fax: +420 547 125 205
E-mail: info@kvt-koenig.cz
WWW: www.kvt-koenig.cz

Kontaktní osoba

Jindra Doležalová

Petr Kynčl

Další firmy v oboru

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.