• Detail firmy

KVT autoservis

Adresa

Nezabylice-Hořenec 60
430 01 Hořenec

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86763989
  • Služby

Výrobky, činnosti

servis

Kompletní servis osobních vozů všech značek včetně diagnostiky, likvidace pojistných událostí, příprava a zajištění STK, odtahová služba,

Kontaktní údaje

E-mail: info@kvtautoservis.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vorlíček - Majitel

Mobil: 606 923 273
Mobil: 608 266 322
Mobil: 724 266 300
E-mail: info@kvtautoservis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.