• Detail firmy

Květoslav Urbanec

Základní popis

Provoz nákladní silniční dopravy se zaměřením na přepravu sypkých materiálů. Poskytování poradenství v oblasti stavebnictví.

Adresa

Březová 298
687 67 Březová

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75733242

Výrobky, činnosti

Doprava stavebních hmot.stavební poradenství.

Provoz nákladní silniční dopravy se zaměřením na přepravu sypkých materiálů. Poskytování poradenství v oblasti stavebnictví.

Kontaktní údaje

E-mail: d2e@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing Květoslav Urbanec - Majitel

Mobil: +420 603 229 059
Další firmy v oboru

Zdeněk Vojtěchovský

Zajišťujeme prodej chlazených krůt, krocanů a selských kuřat. Ceny a popisy produktů naleznete na našich webových stránkách. Objednávky lze realizovat on-line. Dále provádíme likvidace odpadů a zabýváme se rovněž přepravou sypkých materiálů.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.