• Detail firmy

Květoslav Straka

Základní popis

Montáže sádrokartonů, zateplení domů, nabídka zednických a instalatérských prací, strojní omítání, štukování, pokládka obkladů a dlažby, rekonstrukce.

Adresa

Václava Košaře 124/5
700 30 Bělský Les

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72007699

Výrobky, činnosti

nabídka zednických a instalatérských prací

Montáže sádrokartonů, zateplení domů, nabídka zednických a instalatérských prací, strojní omítání, štukování, pokládka obkladů a dlažby, rekonstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: kvetis@centrum.cz

Kontaktní osoba

Květoslav Straka - Jednatel

Mobil: +420 777 919 262
E-mail: kvetis@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.