• Detail firmy

Květoslav Pavelka

Základní popis

Instalace vody, topení a plynu, tepelných čerpadel, solárních systémů. Regulace vytápění, montáže centrálních vysavačů a závlahových systémů.

Adresa

Mostkovice 1025
798 02 Mostkovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67708951
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby a práce

Instalace vody, topení a plynu, tepelných čerpadel, solárních systémů. Regulace vytápění, montáže centrálních vysavačů a závlahových systémů.

Kontaktní osoba

Květoslav Pavelka - Majitel

Mobil: 777 668 796
WWW: www.iskp.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.