• Detail firmy

Květoslav Černý

Základní popis

Poskytování vnitrostátní i mezinárodní autodopravy do hmotnosti 3,4t a provádění oprav vozidel Avia, dodávek a osobních vozidel. Půjčování vozidel.

Adresa

Křivánkovo náměstí 158/22
641 00 Brno - Žebětín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10543031

Výrobky, činnosti

Půjčování vozidel.

Poskytování vnitrostátní i mezinárodní autodopravy do hmotnosti 3,4t a provádění oprav vozidel Avia, dodávek a osobních vozidel.

Kontaktní osoba

Květoslav Černý - Majitel

Telefon: 546 217 113
Fax: 546 217 242
E-mail: info@autocerny.cz
WWW: www.autocerny.cz
Další firmy v oboru

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.