• Detail firmy

Květinový svět, s.r.o.

Základní popis

Firma Květinový svět, s.r.o. je největší květinářství v Praze. Nakupovat můžete květiny online a zaslat svému blízkému. Rozvoz květin po Praze zdarma.

Adresa

Bělehradská 382/124
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28385829
DIČ:  CZ28385829
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čerstvé řezané květiny, Květiny online

Květinový svět (Belles Fleurs) nabízí vždy čerstvé květiny. Vybírat můžete dle kategorií (svatební kytice, kytice pro muže,...). Rozvoz květin po Praze zdarma.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 512 486
Telefon: +420 226 201 345
Telefon: +420 226 201 340
E-mail: eshop@bellesfleurs.cz
WWW: www.bellesfleurs.cz
E-shop: www.bellesfleurs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Vyhnalová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.