• Detail firmy

Květa Baslová

Základní popis

Provádím úklid firem, bytů, rodinných domů, škol a restaurací. Nabízím mytí oken i výloh, praní záclon a čištění koberců i žaluzií.

Adresa

Svojšovická 2872/24
141 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18649386
  • Služby

Výrobky, činnosti

úklid

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 763 339
E-mail: kvetabaslova@seznam.cz
WWW: www.uklidovafirma-baslova.cz

Kontaktní osoba

Květa Baslová - Jednatel

Mobil: +420 603 443 512

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.