• Detail firmy

KVEST STAV s.r.o.

Základní popis

Provádí komplexní stavební práce - sádrokartonové systémy, fasádní omítky, štukové omítky, kompletní zateplování rodinných domů a budov, anhydritové podlahy, základové desky, hrubé stavby, pokládky obkladů a dlažby, veškeré zednické práce atd...

Adresa

Hlubinská 1378/36
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27839257
DIČ:  CZ27839257
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sádrokartonové systémy - použití:

- u rekontrukce, novostavby, oprav. Využít je lze i na montáže příček různych průměrů, k montáži podhledů, šikmin, podkroví, obklady stěn lepením.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 778 209 955
E-mail: pospech.jan@email.cz
WWW: www.kveststav.estranky.cz

Kontaktní osoba

Jan Pospěch - Jednatel

Mobil: +420 778 209 955
E-mail: pospech.jan@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.