• Detail firmy

KVE s.r.o.

Základní popis

Bezdrátové připojení k internetu. Telekomunikace - montáž, optické sítě

Adresa

17. listopadu 237
530 02 Zelené Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27511685
  • Služby

Výrobky, činnosti

počítače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 468 000 666
Mobil: +420 777 133 729
E-mail: info@kve.cz
WWW: www.kve.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Havran - Jednatel

E-mail: havran@kve.cz

Ing. Tomáš Kmoníček - Technický ředitel

E-mail: kmonicek@kve.cz
Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.