• Detail firmy

KV engineering spol. s r. o.

Základní popis

nabProvádíme projekční práce v oboru pozemní a vodohospodářské stavby, inženýrské sítě. Inženýrská činnost a geodetické práce.

Adresa

Závodu míru 584
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45355142
DIČ:  CZ45355142
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pozemní stavby vodohospodářské stavby

Kontaktní údaje

Telefon: 353 447 911
E-mail: info@kveng.cz
WWW: www.kveng.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Rokůsek - Jednatel

Mobil: +420 603 289 476
Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.