• Detail firmy

KUTIČKA PETR

Základní popis

Prodej i servis výpočetní techniky včetně softwarového vybavení. Návrhy, správa a instalace počítačových sítí a informačních systémů.

Adresa

Do Zahrad 115
250 70 Odolena Voda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49505408

Výrobky, činnosti

Počítače

Kontaktní údaje

E-mail: petr@kuticka.cz
WWW: www.kuticka.cz

Kontaktní osoba

PETR KUTIČKA - Majitel

Mobil: +420 773 656 115
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.