• Detail firmy

Kupčík & Kupčíková s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje kominictví a účetní společnost. Nabídka kominické práce, revizní a kontrolní činnost, poradenství, účetní práce, vedení účetnictví, mezd, daňové evidence, zednické, klempířské práce.

Adresa

Pavlovice u Kojetína 109
798 30 Pavlovice u Kojetína

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29318408
DIČ:  CZ29318408
Rok založení:  2013
Počet zaměstnanců:  3
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kominické práce, revizní a kontrolní činnost, poradenství, účetní práce, vedení účetnictví, mezd, daňové evidence, zednické, klempířské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: evakupcik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Eva Kupčíková - Jednatel

Mobil: +420 777 033 782
E-mail: evakupcik@seznam.cz

Ludvík Kupčík - Jednatel

Mobil: +420 777 833 782
E-mail: kominictvi.kupcik@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.