• Detail firmy

KUNČÍKOVÁ ALENA Ing.

Základní popis

kurzy - angličtina - francouzština - ruština - čeština pro cizince

Adresa

Čajkovského 669/36
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88308791
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 956 757
E-mail: jazykyzizkov@seznam.cz
WWW: www.jazyky-zizkov.eu

Kontaktní osoba

Ing. Alena Kunčíková - Majitel

Telefon: +420 774 956 757
Další firmy v oboru

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

Alena Ryšková - Agentura 2e překlady

Poskytujeme odborné překladatelské služby. Nabízíme odborné překlady textů, překlady se soudním ověřením, tlumočení z cizích jazyků, expresní překlady textu, jazykové korektury textů, soudní tlumočení, doprovodné tlumočení, překlady technické dokumentace, překlady technických textů, překlady farmaceutických a lékařských textů, překlady právních textů, překlady ekonomických textů apod.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.