• Detail firmy

Kulturní centrum Horní Počernice

Základní popis

Nabízíme divadelní představení, koncerty, výstavy, krátkodobé pronájmy sálu. Firemní akce, jazykové kurzy, svadby,...

Adresa

Votuzská 379/11
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49366424
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní, spoločenské, kulturní akce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 920 326
E-mail: divadlo@pocernice.cz
WWW: www.divadlopocernice.cz

Kontaktní osoba

Hana Čížková - Ředitel

Mobil: +420 728 060 800

Martina Prudilová

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.