• Detail firmy

KULISH RADOMÍR s.r.o.

Základní popis

Firma zaměřená na tvorbu nábytku s maximálním zaměřením na detail a odlišnost. Výroba – po kompletním ucelení všech detailů a stanovení ceny přecházíme k vlastní výrobě, 3D vizualizace s možností zaměření na Feng Shui.

Adresa

Kaštanová 253
739 92 Návsí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28569725
DIČ:  CZ28569725
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nábytku na zakázku, kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, atd...

Kontaktní osoba

Radomír Kuliš - Jednatel

Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.