• Detail firmy

Kuchyňské linky s.r.o.

Základní popis

Výroba nábytku: kuchyně, dětské pokoje, obyváky, vestavné skříně, realizace interiérů, grafické návrhy interiérů, truhlářství, dodávky elektrospotřebičů, Tescoma, kancelářský nábytek, vybavení hotelů a nemocnic, infrasauny, centrální vysavače.

Adresa

Vratislavovo náměstí 11
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29195322
DIČ:  CZ29195322

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

E-mail: vafek@kuli.cz
WWW: www.kuli.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Vafek - Jednatel

Mobil: +420 777 652 001
E-mail: vafek@kuli.cz
Další firmy v oboru

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

Návrhy vizualizace 3D - Němec

Máme více než 30-ti letou praxi v oblasti navrhování interiérů. Interiéry realizujeme na klíč, včetně 3D vizualizací. Atypické zakázky pro nás nejsou problém. Se vším si poradíme. Přesvědčte se sami.