• Detail firmy

KUCHYNKA s.r.o.

Základní popis

Kompletní servis v oblasti reklamy a marketingu. Nabízíme grafické práce, digitální, ofsetový i velkoplošný tisk, řezanou grafiku, profesionální fotoslužby ve vlastním ateliéru, webové prezentace včetně redakčního prostředí, reklamní předměty.

Adresa

Havlíčkova 334/1
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27719715

Výrobky, činnosti

Kompletní servis v oblasti reklamy a marketingu.

Nabízíme grafické práce, digitální, ofsetový i velkoplošný tisk, řezanou grafiku, profesionální fotoslužby ve vlastním ateliéru.

Kontaktní osoba

Antonín Kuchyňka - Jednatel

Mobil: +420 774 107 210
Mobil: +420 774 108 210
E-mail: info@novareklama.cz
WWW: www.novareklama.cz
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.