• Detail firmy

KUCHYNĚ JENSEN s.r.o.

Základní popis

Výroba kuchyní a vestavěných skříní na míru. Nově výroba a velkoobchodní prodej moderních obývacích stěn. Díky zkušenostem, během dlouholetého působení na trhu, klademe velký důraz na vysokou kvalitu zpracování a použitého materiálu.

Adresa

tř.Spojenců 25
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26822784
DIČ:  CZ26822784
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně na míru

Vyrábíme kuchyně na míru od návrhu po montáž včetně dodávky spotřebičů. Široká nabídka provedení a materiálů, moderních doplňků a vnitřní vybavení.

Kontaktní údaje

Fax: +420 585 204 273
E-mail: spacil@kuchynejensen.cz
WWW: kuchynejensen.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Spáčil - Jednatel

Mobil: +420 603 471 916
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.