• Detail firmy

Kuchyně Havelka s.r.o.

Základní popis

Truhlářské služby. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a další truhlářské výrobky. Zajišťujeme konzultace, 3D vizualizace, zpracování cenové nabídky

Adresa

Studánecká 591
463 03 Stráž nad Nisou

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01541331
  • Služby

Výrobky, činnosti

Truhlářské služby. Vyrábíme kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 323 439
Mobil: +420 775 323 439
E-mail: info@kuchynehavelka.cz
WWW: www.kuchynehavelka.cz

Kontaktní osoba

JAROMÍR HAVELKA - Jednatel

EVA HAVELKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.