• Detail firmy

KUČEROVÁ TAŤÁNA

Základní popis

vedení - účetnictví - daňové evidence - daňové přiznaní

Adresa

Jana Koziny 253/3
772 00 Bělidla

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73054097
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetníctví, daňové přiznání, daňová evidence.

Kontaktní údaje

Telefon: 603 857 433
E-mail: kucertana@seznam.cz
WWW: www.dane-olomouc.cz

Kontaktní osoba

TAŤÁNA KUČEROVÁ - Majitel

Telefon: 603 857 433
Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Ing. Marie Čechová - účetní

Komplexní účetní služby se specializací na firmy s větším počtem zaměstnanců, zejména z Jemnice a okolí. Zaměřujeme se především na účetní a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zpracování roční účetní uzávěrky a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně poradenství - komunikujeme telefonicky i e-mailem. Zajišťujeme rovněž zastupování klientů při kontrolách na OSSZ, ZP, ÚP, FÚ.