• Detail firmy

KUČERA DAČICE s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou podle přání zákazníka. Máme zkušenosti s výrobou z masivu (dveře, okna, schody, pergoly,...) a i s výrobou z lamina (vestavěné skříně, kuchyně). Samozřejmou součástí je montáž na místo určení.

Adresa

Ostojkovice 63
380 01 Dačice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28061713
DIČ:  28061713

Výrobky, činnosti

Dveře, okna, schody, pergoly

Kontaktní údaje

E-mail: slavek@truhlarstvikucera.cz
WWW: www.truhlarstvikucera.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Kučera - Jednatel

Mobil: +420 724 796 764
E-mail: slavek@truhlarstvikucera.cz
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.