• Detail firmy

KUČERA DAČICE s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou podle přání zákazníka. Máme zkušenosti s výrobou z masivu (dveře, okna, schody, pergoly,...) a i s výrobou z lamina (vestavěné skříně, kuchyně). Samozřejmou součástí je montáž na místo určení.

Adresa

Ostojkovice 63
380 01 Dačice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28061713
DIČ:  28061713

Výrobky, činnosti

Dveře, okna, schody, pergoly

Kontaktní údaje

E-mail: slavek@truhlarstvikucera.cz
WWW: www.truhlarstvikucera.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Kučera - Jednatel

Mobil: +420 724 796 764
E-mail: slavek@truhlarstvikucera.cz
Další firmy v oboru

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

KOINT Tábor s.r.o.

Kovoobrábění a zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí, přístřešků, mříží, vrat, schodišť a plotů. Vyrábíme manipulační techniku a kovové vybavení provozoven. Působíme v Jihočeském kraji.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.