• Detail firmy

Pavlína Kubištová

Základní popis

Pekárna bavorka vyrábí, zaváží a prodává široký sortiment pekařských výrobků v Praze a okrese Praha-západ. Naše prodejna je na adrese Průmyslová 354, v obci Vestec u Prahy.

Adresa

Průmyslová 354
252 42 Vestec

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41726707
DIČ:  CZ7358123377
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pekařství

Slané pečivo, sladké pečivo nebo jen drobné chuťovky.

Kontaktní údaje

E-mail: bavorka@volny.cz
WWW: www.pekarnabavorka.webnode.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Kubištová - Majitel

Telefon: 244 913 631
Další firmy v oboru

PEKAŘSTVÍ U PÍCHŮ , s.r.o.

Specializujeme se na výrobu pekařských a cukrářských výrobků. Vyrábíme různé druhy chleba, jemné pečivo, křehké koláče, sladké pečivo nebo celozrnné pečivo.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Staročeská pekárna, s.r.o.

Jsme ryze česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Provozujeme vlastní podnikové prodejny a zásobujeme i desítky našich odběratelů. Základem našeho sortimentu je chléb zadělávaný žitným kvasem, klasické slané a sladké pečivo podle poctivých receptur. Pečeme různé druhy chlebů, vdolky, pletýnky, vícezrnné pečivo, koláčky, šátečky, obložené bagety a chlebíčky, loupáky, makovky a mnoho dalšího.