• Detail firmy

Pavlína Kubištová

Základní popis

Pekárna bavorka vyrábí, zaváží a prodává široký sortiment pekařských výrobků v Praze a okrese Praha-západ. Naše prodejna je na adrese Průmyslová 354, v obci Vestec u Prahy.

Adresa

Průmyslová 354
252 42 Vestec

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41726707
DIČ:  CZ7358123377
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pekařství

Slané pečivo, sladké pečivo nebo jen drobné chuťovky.

Kontaktní údaje

E-mail: bavorka@volny.cz
WWW: www.pekarnabavorka.webnode.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Kubištová - Majitel

Telefon: 244 913 631
Další firmy v oboru

Klára Hanžlíková

Nabízíme poctivě ručně vyrobené dorty - slané, sladké i svatební, zákusky, dezerty, chlebíčky, kanapky, obložené mísy čí vánoční cukroví. Zajišťujeme catering pro soukromé i firemní akce, svatby či různé slavnosti.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.