• Detail firmy

Kubín TRANSPORT s.r.o.

Základní popis

Spol.Kubín TRANSPORT s.r.o. je mladá,moderní,firma s cílem poskytovat služby v v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy.

Adresa

Zábřežská 73
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27766098
  • Služby

Výrobky, činnosti

Export a import

Kontaktní údaje

WWW: www.kubintransport.cz/

Kontaktní osoba

JIŘÍ KUBÍN - Jednatel

Mobil: +420 602 549 960
E-mail: kubin.transport@seznam.cz

PAVLÍNA DOSKOČILOVÁ - Jednatel

MIROSLAV DUDYCHA - Jednatel

Pobočky

Kubín Jiří
Zábřežská 73
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!