• Detail firmy

Kubeš, keramik, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme služby oboru cihlářství a keramiky. Poskytujeme konzultace a poradenství. Prodává nové a použité cihlářské a keramické stroje.

Adresa

Ševětín 133
373 63 Ševětín

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14498782
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej cihlářských a keramických strojů

Kontaktní osoba

Ing. Bohuslav Kubeš - Jednatel

Mobil: +420 603 885 990
WWW: www.kubeskeramik.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje