• Detail firmy

KSTAVBY plus, s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby ve stavebnictví,zemní práce,realizaci až po kolaudaci.Dále instalatérské, zednické, sádrokartonářské,malířské, truhlářské práce.

Adresa

Jeníkov 137 u Duchcova
417 24 Oldřichov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28708407

Výrobky, činnosti

Komplexní služby ve stavebnictví,zemní práce..

Komplexní služby ve stavebnictví,zemní práce,realizaci až po kolaudaci. Instalatérské, zednické, sádrokartonářské, malířské, truhlářské, topenářské, zámečnické, klempířské, štukatérské a jiné práce.

Kontaktní údaje

E-mail: kstavby@seznam.czi
WWW: www.kstavbyplus.cz

Kontaktní osoba

KAREL SAILER - Jednatel

Mobil: +420 608 777 170

Martin Maňák - Jednatel

Mobil: +420 723 598 780
Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.