• Detail firmy

KSTAVBY plus, s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby ve stavebnictví,zemní práce,realizaci až po kolaudaci.Dále instalatérské, zednické, sádrokartonářské,malířské, truhlářské práce.

Adresa

Jeníkov 137 u Duchcova
417 24 Oldřichov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28708407

Výrobky, činnosti

Komplexní služby ve stavebnictví,zemní práce..

Komplexní služby ve stavebnictví,zemní práce,realizaci až po kolaudaci. Instalatérské, zednické, sádrokartonářské, malířské, truhlářské, topenářské, zámečnické, klempířské, štukatérské a jiné práce.

Kontaktní údaje

E-mail: kstavby@seznam.czi
WWW: www.kstavbyplus.cz

Kontaktní osoba

KAREL SAILER - Jednatel

Mobil: +420 608 777 170

Martin Maňák - Jednatel

Mobil: +420 723 598 780
Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.