• Detail firmy

KS PRODUCTION s.r.o.

Základní popis

Jsme malá, ale progresivní produkční společnost, která se zabývá především organizací eventů. Zorganizujeme svatby, firemní akce, konference, večírky.

Adresa

Březová 156
250 63 Čakovičky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25220187
  • Služby

Výrobky, činnosti

Organizace firemních akcí, konferencí

Kontaktní údaje

E-mail: info@ksproduction.cz
WWW: www.ksproduction.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Klára Šídlová - Jednatel

Mobil: +420 721 821 799

Ing. Renáta Šlechtová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Richard Kratochvíl

Nabízíme komplexní služby architektonického ateliéru, který se zaměřuje na stavební projekty. Zabýváme se zpracováním projektové dokumentace k výstavbě rodinných a bytových domů či rekonstrukcí. Nabízíme zpracování Průkazů energetické náročnosti.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.