• Detail firmy

Krzysztof Marek Śmigiel

Základní popis

Internetový prodej vlasové kosmetiky Nanogen. Špičková vlasová kosmetika na podporu hustších a plnějších vlasů již za 30 sekund! Nabízíme účinné šampony pro silnější růst vlasů, zahušťující kondicionéry, sérum na růst vlasů a různé jiné.

Adresa

Bezděčínská 277
293 01 Čejetičky

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87737451

Výrobky, činnosti

Vlasová kosmetika pro hustší vlasy - Nanogen

Účinné šampony pro silnější růst vlasů, zahušťující kondicionéry, sérum na růst vlasů a různé jiné.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mbvlasy.cz
WWW: www.mbvlasy.cz

Kontaktní osoba

Krzysztof Śmigiel - Majitel

Mobil: +420 776 416 812
E-mail: info@mbvlasy.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.