• Detail firmy

Kryštof Šigut

Základní popis

Santiago laboratorní vybavení se specializuje především na syntézu sloučenin na míru, velkoobjemový nákup chemických surovin a dovoz chemických specia

Adresa

Čs. exilu 480/7
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76192814
DIČ:  CZ8406225597

Výrobky, činnosti

Chemikálie a laboratorní vybavení Santiago

Kontaktní údaje

E-mail: info@santiago.cz
WWW: www.santiago.cz/

Kontaktní osoba

Kryštof Šigut - Majitel

Mobil: +420 776 750 591
E-mail: info@santiago.cz
Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zaměřena hlavně na flexotisk a hlubotisk obalů, a to od dodávek výrobních, konfekčních strojů, přes tiskové formy a náhradní díly, až po další spotřební materiál. V povolování zastupovaných zahraničních firem máme pro Vás potřebné know-how.