• Detail firmy

KRŮTA Pelhřimov, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dodávky staveb na klíč a tepelnou foukanou izolaci. Zajišťujeme projektování včetně vyřízení stavebního povolení.

Adresa

Hrnčířská 889
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26085887

Výrobky, činnosti

Tepelná foukaná izolace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 231 392
Mobil: +420 603 733 753
E-mail: info@jankruta.cz
WWW: www.jankruta.cz

Kontaktní osoba

Jan Krůta - Jednatel

Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.