• Detail firmy

KRUML VLADIMÍR

Základní popis

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jáder,zednické a sádrokartonářské práce.tel. 776563626 e-mail krumlvlada@seznam.cz

Adresa

29
561 22 Ostrov

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72833734

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jáder,zednické a sádrokartonářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: krumlvlada@seznam.cz

Kontaktní osoba

VLADIMÍR KRUML - Majitel

Telefon: 776 563 626
E-mail: krumlvlada@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.