• Detail firmy

KRP GROUP s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se v oblasti stavebnictví, energetiky a teplárenství na úspory energií a optimalizaci provozních nákladů budov a objektů. Poskytujeme komplexní služby v oblasti financování projektů a dotační management.

Adresa

Českobratrská 1403/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27805514
DIČ:  CZ27805514

Výrobky, činnosti

Úspory nákladů na vytápění

Specialista v oblasti v oblasti stavebnictví, energetiky a teplárenství na úspory energií a optimalizaci provozních nákladů budov a objektů.

Kontaktní údaje

E-mail: kruncik@seznam.cz
WWW: www.krpgroup.cz

Kontaktní osoba

Michal Krunčík

Mobil: +420 777 217 956
E-mail: kruncik@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

SKAREA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti energetických auditů - vypracování a vydávání energetických průkazů náročnosti budov. Věnujeme se projekční činnosti v pozemním stavitelství.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.