• Detail firmy

KROUPAR, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáže technologických zařízení potrubí a svářečské práce. Zabýváme se výrobou kovových konstrukcí, kotlů i kontejnerů. Nabízíme zámečnické

Adresa

Školská 265
272 01 Kladno - Kročehlavy

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27397327
  • Služby

Výrobky, činnosti

Svářečské práce

Kontaktní osoba

Josef Kroupar - Jednatel

Mobil: +420 602 240 717
E-mail: krouparjosef@seznam.cz
Další firmy v oboru

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.