• Detail firmy

KROTITEL RIZIK s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá poskytováním službami v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, včetně činnosti koordinátora BOZP na stavbách, ve smyslu zákona č. 309/2006 Sb.,ve znění pozdějších předpisů.

Adresa

Ve svahu 1124/20
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24732648

Výrobky, činnosti

Služby

Bezpečnost práce ,Koordinátor ,Požární ochrana

Kontaktní údaje

E-mail: info@krotitelrizik.cz
WWW: mmcomp.eu/krotitel

Kontaktní osoba

Ing. Jan Janura - Jednatel

Mobil: +420 776 320 314

Jaroslava Janurová - Jednatel

Další firmy v oboru

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Dotace Snadno spol. s r.o.

Kompletní zařizování dotací, technické podklady k žádostem o dotace, vyplňování žádostí v systému MS2014+, dotační management, výběrová řízení, technické a autorské dozory.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.