• Detail firmy

KROMPL s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavebních, developerských a realitních služeb. Výstavba pasivních a nízkoenergetických domů s dotací Zelená úsporám.

Adresa

Milíkov 9
349 01 Stříbro

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29104173

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické domy

Kontaktní údaje

E-mail: info@krompl.cz
WWW: www.krompl.cz

Kontaktní osoba

Pavel Blahout - Jednatel

Mobil: +420 604 375 935

MICHAL GAJAN - Jednatel

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.