• Detail firmy

KROFTON s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní stavební, zednické, obkladačské, sádrokartonářské práce, zateplení a nátěry fasád, úklidové práce, rekonstrukce, novostavby.

Adresa

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24222577
DIČ:  CZ24222577
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce, úklidové práce.

Provádíme kompletní stavební, zednické, obkladačské, sádrokartonářské práce, zateplení a nátěry fasád, úklidové práce, rekonstrukce, novostavby.

Kontaktní údaje

E-mail: vmkrofton@gmail.com

Kontaktní osoba

Vasyl Mytryuk - Jednatel

Mobil: +420 608 075 884
E-mail: vmkrofton@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.