• Detail firmy

Krnepo, s.r.o.

Základní popis

Provádíme mechanické a karosářské práce osobních vozidel všech značek, pneuservis, autoskloservis. Likvidace pojistných událostí. Zajištění STK a ME

Adresa

Poděbradská 508/12
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45310904

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Autorizovaný prodejce a servis osobních vozů Tatra. Dále provozujeme pneuservis, prodáváme autorádia a hi-fi systémy. Japonské vozy.

Kontaktní osoba

Miroslav Macko - Jednatel

Telefon: +420 284 812 042
Mobil: +420 607 747 798
E-mail: tatra@tatra-krnepo.cz
WWW: www.tatra-krnepo.cz

Vít Vladyka - Jednatel

Mobil: +420 603 813 428

Miloslav Müller - Jednatel

Mobil: +420 777 613 303
Další firmy v oboru

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.