• Detail firmy

Krmela Roman, Ing.

Základní popis

Projekce, Vodní hospodářství v průmyslu, čerpací stanice, chlazení, potrubní rozvody, odvodnění kalu, kalové koncovky. filtrace, sedimentace. Ropa.

Adresa

Vinařská 417/20
691 72 Klobouky

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67699626
DIČ:  CZ6702250049

Výrobky, činnosti

Projekční činnost v průmyslu

Projekty technologických zařízení v průmyslu, týkající se vodního hospodářství a souvisejících technologií - čerpací stanice, chlazení, filtrace, sedimentace, odvodnění kalu, chemická úprava vody. Projekty pro vodu, chemické látky, ropné látky.

Kontaktní údaje

E-mail: roman.krmela@volny.cz
WWW: www.krmela-projekce.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Krmela - Majitel

Mobil: +420 608 574 022
E-mail: roman.krmela@volny.cz
Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.