• Detail firmy

KRITEK, s.r.o.

Základní popis

Profesionální vývoj software,programování webových a databázových aplikací,tvorba www stránek na klíč včetně implementace redakčního systému.Dlouhodobá spolupráce může zahrnovat kompletní outsourcing IT včetně integrace informačních a jiných systémů.

Adresa

Pravdova 1077
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29108071
DIČ:  CZ29108071

Výrobky, činnosti

Vývoj aplikací a softwaru

Vývoj aplikací, ERP a CRM, redakčních systémů či softwaru pro firmy a koncové uživatele.

Kontaktní údaje

E-mail: mancini@kritek.eu
WWW: www.kritek.eu

Kontaktní osoba

Michele Mancini - Jednatel

Mobil: +420 722 663 097
E-mail: mancini@kritek.eu
Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.