• Detail firmy

Kristýna Zachová

Základní popis

Výroba ručně pletených obojků a vodítek pro psy z paracordu.

Adresa

Radějovice 27
330 23 Radějovice

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87724189
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ruční výroba obojků a vodítek

Vyrábím ručně pletené obojky a vodítka pro psy z takzvaného paracordu. Jedná se o kvalitní ruční práci z materiálu splňující ty nejnáročnější požadavky na pevnost. Díky velké barevné nabídce lze vyrobit krásnou výbavu na míru a dle Vašeho přání.

Kontaktní osoba

Kristýna Zachová - Majitel

E-mail: zachova27@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.