• Detail firmy

Kristýna Marvanová

Základní popis

Nabízím kadeřnické služby za příznivé ceny v centru Hradce Králové, Buzulucká 431.Kadeřnictví je v domě Centrum zdraví a regenerace - u Magistrátu HK

Adresa

V Koutech 1282/6
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73649368
  • Služby

Výrobky, činnosti

Upravené vlasy - koruna krásy

Váháte zda radikální změnu účesu nebo jen oživení střihu? Ráda Vám poradím s účesem, co Vás zkrášlí, střihem, co Vás nadchne, barvou co Vás oslní.

Kontaktní údaje

E-mail: kadernice-kristyna@seznam.cz
WWW: kadernice-kristyna.cz

Kontaktní osoba

Marvanová Kristýna - Majitel

Mobil: +420 731 472 020
E-mail: kadernice-kristyna@seznam.cz
Další firmy v oboru

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.