• Detail firmy

Kristýna Malíková

Základní popis

Společnost provozuje e-shop s módními doplňky, bižuterií a klíčenkami, dále i náhrdelník, náramek, šátek či hodinky. Internetový obchod Faverion.cz svět módních doplňků a bižuterie.

Adresa

Nad zámkem 1451/19
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01113011
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej módních doplňků a bižuterie

- módní doplňky, bižuterie a klíčenky. Náhrdelník, náramek, šátek či hodinky. Internetový obchod Faverion.cz svět módních doplňků a bižuterie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 222 598
E-mail: info@faverion.cz
WWW: www.Faverion.cz
ICQ: 600670968
Skype: Faverion

Kontaktní osoba

Kristýna Malíková - Majitel

Další firmy v oboru

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.