• Detail firmy

Kristýna Hrušková

Základní popis

Květinový a dekorační servis nejen pro svatby. Dekorujeme oslavy narozenin, rodinná setkání, zahradní a silvestrovské party, ale také firemní eventy.

Adresa

Luční 39
686 01 Rybárny

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72292202
  • Služby

Výrobky, činnosti

Květinový a dekorační servis

Zajišťujeme květinový a dekorační servis nejen pro svatby. Nabízíme také svatby na klíč. Dekorujeme oslavy narozenin, rodinná setkání, křtiny, zahradní a silvestrovské party, ale také firemní eventy. Vytvoříme jedinečné prostředí pro Váš den!

Kontaktní údaje

E-mail: info@yourday.cz
WWW: www.yourday.cz

Kontaktní osoba

Kristýna Hrušková - Majitel

Mobil: +420 723 120 806
E-mail: info@yourday.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!