• Detail firmy

KRISTYÁN cz s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na prodej elektrospotřebičů - jak od značky ETA, tak i od ostatních výrobců.

Adresa

Bělohorská 132
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27139280
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektronika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 351 546
E-mail: info@eta-elektro.cz
E-mail: obchod@eta-elektro.cz
WWW: www.eta-elektro.cz

Kontaktní osoba

KAREL BLÄTTERBAUER - Jednatel

Mobil: +420 605 218 220
Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.