• Detail firmy

Kristina Tomandlová

Základní popis

Zabýváme se modelovou výrobou konfekčního a profesního oblečení zejména pro studenty hotelových škol a zaměstnance hotelů či lázeňských zařízení.

Adresa

Česká 176
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12826472
DIČ:  128-515605039
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

šití na zakázku pro hotely atd....

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 226 893
Mobil: +420 602 440 086

Kontaktní osoba

Tomandlová - Majitel

Další firmy v oboru

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

Nikatex Poland Sp. z o. o.

Jsme přímým dovozcem vysoce kvalitních tkanin, což nám umožňuje získat dobrý produkt za optimální cenu. Jako velkoobchodní firma, se snažíme, aby naše paleta barev a vzorů je vždy aktuální, široký a různorodý.