• Detail firmy

Kristin Hrádek

Základní popis

Zrekonstruovaný hotel v klidném prostředí obklopený lesy. V komplexu je restaurace s výtečnou kuchyní, zvěřinové speciality. Salonek s projekční technikou na firemní akce a školení. Lze pořádat svatby a oslavy. Poplatkové lovy ve vlastní honitbě.

Adresa

Maxičky 30
405 02 Maxičky - Děčín XVIII

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26184745

Výrobky, činnosti

Salonek s projekční technikou na firemní akce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 684 209
E-mail: info@kristinhradek.cz
WWW: www.kristinhradek.cz

Kontaktní osoba

Roman Procházka - Jednatel

Tomáš Procházka - Jednatel

Martin Hofrychtr

Mobil: +420 734 642 006

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.