• Detail firmy

Krimi - LT Sezam

Základní popis

Dodáváme testy na drogy ze slin Drugwipe 5+, Drugwipe 5, Drugwipe Twin, Drugwipe Single, Druglab Oral (detekce-marihuana, amfetaminy, kokain, opiáty, pervitin). Drogové testy Druglab testují z moče (marihuanu, amfetaminy, kokain, opiáty, pervitin).

Adresa

Karlovarská 378/30
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27258122

Výrobky, činnosti

Drogové testy Druglab testují z moče .

Dodáváme testy na drogy ze slin Drugwipe 5+, Drugwipe 5, Drugwipe Twin, Drugwipe Single, Druglab Oral (detekce-marihuana, amfetaminy, kokain, opiáty).

Kontaktní osoba

Lucja Tomášková - Jednatel

Telefon: 220 980 902
Telefon: 235 325 544
E-mail: mojmir.koci@lt-sezam.cz
WWW: www.drogovetesty.cz
Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.