• Detail firmy

KriKra, s.r.o. Hotel Slovan

Základní popis

Provozujeme tříhvězdičkový hotel. K dispozici máme 96 jedno a dvoulůžkových pokojů v kategorii A a B, restauraci se 110 místy a stylový salónek

Adresa

Smetanovy sady 1
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25769111

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 227 256

Kontaktní osoba

Václav Dobrý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.