• Detail firmy

KREKOM s.r.o.

Základní popis

Výroba dárkových a reklamních předmětů. Nabídka organizování společenských akcí.

Adresa

Nad Ondřejovem 1
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25051130
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Reklamní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 485 033
Fax: +420 241 485 160
E-mail: krekom@krekom.cz
WWW: www.krekom.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Balík - Jednatel

Další firmy v oboru

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

VÍNO WINE spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!